Ortaokul

Ortaokul

Milli Eğitimin genel amaç ve ilkeleri doğrultusunda, temel bilgi ve becerilere sahip, eleştirel düşünebilen, etkili iletişim kurabilen,sevgi ve saygı dolu araştırma ...

DEVAMINI OKU
İlkokul

İlkokul

Milli Eğitimin genel amaç ve ilkeleri doğrultusunda, temel bilgi ve becerilere sahip, eleştirel düşünebilen, etkili iletişim kurabilen,sevgi ve saygı dolu araştırma ...

DEVAMINI OKU
Anaokul

Anaokul

Eğitim Etüt merkeze çocuklarımızın mutluluğunu koyduk; öğrenmeyi, eğlenceli ve keyifli hale getirdik. Beyin ve zeka gelişiminin en hızlı olduğu anaokulu döneminde ...

DEVAMINI OKU

Ön Başvuru

Çelik Başarı Koleji  ile çoçuklarınızı geleceğe hazırlamayı hedefliyoruz.

10 Maddede Çelik Başarı Koleji

  1. Okulumuz Özel Çelik Başarı Koleji 2007-2008 Eğitim Öğretim sezonunda beş girişimci öğretmenin çabalarıyla kurulmuştur.
  2. Okulumuz “Hem yaşam başarısı, hem de sınav başarısı” şiarıyla öğrencileri iki yönlü olarak hayata hazırlamaktadır.
  3. Özel Çelik Başarı Koleji 2007-2008 Eğitim Öğretim sezonun da bugüne kadar Türkiye genelinde yapılmakta olan SBS-OKS-TEOG-YGS gibi sınavlardan 11 tane Türkiye birincisi çıkarma başarılarının yanında başta Kabataş Lisesi, Robert Koleji, İstanbul Erkek Lisesi gibi seçkin okullara her yıl onlarca öğrenci gönderme başarısı göstermiştir.
  4. Okulumuzun başarı sırrı; kurucu ortaklarının tüccar-patron anlayışında olmayıp tamamen tecrübeli eğitim kadrosu içerisinde yer alan ortaklaşa ve dayanışma özelliği ile kiminin derse giren kiminin yönetici olarak bizzat başında olması esasına dayalı olmasından kaynaklıdır.
  5. Özel Çelik Başarı Koleji; sınav başarısının yanında yaşam başarısına da önem vermektedir. Bünyesinde Gitar, Keman, Piyano, Zumba, Halk Oyunları, Tiyatro, Satranç, Voleybol, Basketbol, Yüzme gibi sanat, kültür ve spor kursları vermekte ve bu alanlarda her yıl çeşitli yerel ve ulusal ödüller ve kupalar kazanmaktadır.
  6. Okulumuz on bin metrekare üzerine kurulmuş bir kampüs okuldur. Bahçesi çam ağaçlarından oluşan bir koruluk niteliğindedir. Bu durum öğrencilerimizin sürekli doğa ile iç iç olmasını sağlamaktadır.
  7. Okul kampüsümüz iki binadan oluşmaktadır. Bahçemizdeki iki mini halı saha ve yine binalarımızda konferans salonu mevcuttur.
  8. Okulumuz idareci kadrosu, öğretmen kadrosu, personel kadrosu ile birlikte elli kişilik çalışan mevcuduna sahiptir.
  9. Okulumuzun bir amacı da kendi öğrencileriyle doğu ile batı arasındaki fırsat eşitliği farkını bitirmektir.
  10. Özel Çelik Başarı Kolejimiz Milli Eğitim Bakanlığı mevzuatları doğrultusunda Atatürk İlke ve İnkılaplarına bağlı milli manevi değerlerini bilen sağlıklı-dengeli ruh haline sahip çağdaş bireyleri topluma kazandırması amacı gütmektedir.

Ön Başvuru ÖN KAYIT FORMU

EĞİTİM KADROMUZ

ÇELİK BAŞARI TANITIM FİLMİ

EN SON HABERLERİMİZ